Yasal Uyarı

 • Yasal Uyarı

  BU WEB SİTESİNİN SAHİBİ SONOMED TIBBİ GÖRÜNTÜLEME MERKEZİ VE LABORATUVARI OLUP TÜM KULLANIM HAKLARIMIZ SAKLIDIR. Sitemizde yer alan yazılar, bilgiler eğitim amaçlı olup herhangi bir şekilde tıbbı önerme amaçlı değildir. Bu bilgiler doğrultusunda verilen her türlü kararlar ile ilgili sorumluluk bu siteyi ziyaret eden kişiye ait olup merkezimizi hiçbir şekilde bağlamaz. WEB sayfamızda yapılacak her türlü değişiklik, yeniden düzenleme veya yayını durdurma hakkı hiçbir ihtara gerek olmaksızın Merkezimize aittir. Web sayfasında yer alan bilgilerin güncellenmemesinden dolayı hiçbir sorumlulukla yükümlü değildir. WEB sayfamızda yer alan yazılar, bilgiler, grafikler, resim ve logolar, tasarımlar, sloganlar web sayfamızın sunuluş şekli Merkezimizin mülkiyetinde olup, tarafımızdan yazılı izin alınmaksızın kullanılması, kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayınlanması, ticari amaçla basılması ve dağıtılması yasaktır. Her türlü telif hakkı Sonomed Görüntüleme Merkezine aittir. Merkezimiz, Web sitemize ulaşan isim adres ve şahsi bilgileri yasal bir zorunluluk olmadıkça üçüncü şahıslara açıklanmayacağını beyan eder.

   

  Gizlilik İlkesi

  Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi internet sitesi üzerinden (www.sonomed.com.tr) doldurulan formlar ve çeşitli kanallar neticesinde veritabanına kaydedilen kullanıcı bilgileri Sonomed rızası ve sorumluluğu dahilinde diğer kişilerle paylaşılmaz. İnternet sitesi ve veritabanına yönelik saldırı veya teknik materyaller bazlı yaşanabilecek aksaklıklarda Sonomed sorumluluk reddinde bulunmaktadır.

  Kullanıcı Sözleşmesi

  Kullanıcılar www.sonomed.com.tr üzerinde yaptıkları her işlemde ve site trafiklerinde yasal uyarı ve gizlilik ilkesi şartlarını kabul etmiş sayılmaktadır.