JCI

 • Sonomed JCI Akredite Kuruluş

  26 yıldır aralıksız olarak Görüntüleme ve Laboratuvar hizmetleri sunan merkezimiz kurulduğu günden bu yana birçok yeniliğe öncülük etmiştir. Daima daha iyisini yapmak hedefi ile siz değerli hastalarımızın rehberliğinde durmaksızın çalışmaya devam ediyoruz.

  Hiç dinmeyecek Kaliteli ve güvenli hizmet anlayışımızı dünyada en yaygın olarak kabul görmüş olan ve kar amacı gütmeyen uluslar arası bir organizasyon olan Joint Commission International (JCI) tarafından tescil edilmesi amacıyla gerekli başvurularımızı yaptık.

  JCI, ABD’de yaklaşık 20.000 sağlık kurumunu akredite eden dünyanın en büyük akreditörü JCAHO’nun uluslararası alanda faaliyet gösteren bölümüdür.

  21-23 Aralık 2015 tarihlerinde tamamı bağımsız JCI tarafından görevlendirilen uluslararası denetmenler tarafından üç gün boyunca denetlendik.

  Yapılan denetimler sonunda Görüntüleme Merkezi ve Laboratuvar olarak Dünya’da ve Türkiye’de bu belgeyi almaya hak kazanan ilk kuruluş olma gururunu yaşadık.

  Kurulduğumuz günden bu yana hiç rehberliğinden ayrılmadığımız, daima daha iyisini yapmak hedefi ve güvenli hizmet anlayışımızın JCI tarafından da onaylanması ve taçlandırılması, Kurumumuz, Ülkemiz ve tüm sağlık camiası için kuşkusuz büyük önem taşımaktadır.

  Dünyada ve Türkiye’de Görüntüleme ve Laboratuvar merkezi olarak JCI akreditasyonu alan ilk kurum olma gururu omuzlarımızda iken; hastalarımız, çalışanlarımız ve ülkemiz için dünden daha çok çalışmamız gerektiğinin bilincindeyiz.

  randevu_al

  simdi_ara

-->